Podzimní FotoŠkoda Fest již za 10 dní

V pražském Centru FotoŠkoda je zvýšená koncentrace fotografů a fotografie každý den, vždy dvakrát ročně ale hodnoty nasycení rapidně stoupají – v době FotoŠkoda Festu – sedmidenního festivalu fotografie, konaného v paláci Langhans vždy na jaře a na podzim. Letošní podzim hostí FotoŠkoda Fest v termínu od 7. 11. do 13. 11. 2016 a Nikon u toho samozřejmě nebude chybět.

Podzimní FotoŠkoda Fest již za 10 dní

Pod hlavičkou Nikonu se bude na letošním podzimním FotoŠkoda Festu konat od pondělí do neděle 7.–13. 11. 2016 celkem dvacet přednášek a workshopů, což je celá čtvrtina z celkového počtu akcí, jež budou na FotoŠkoda Festu probíhat!

Potkat se tak budete moci nejen s produktovými specialisty Nikonu, ale také s významnými osobnostmi světa fotografie. Petra Jana Juračku jste určitě poznali na plakátu – s horolezkyní Klárou Kolouchovou bude na FotoŠkoda Festu povídat o letošním výstupu na druhou nejvyšší horu světa – K2, a samozřejmě o létání s dronem v 6 000 m n. m. Petr Jan Juračka ale také povede workshop Časosběr – krásy přírody, ovšem pozor, ten se nebude konat v paláci Langhans, ale v Nikon Photo Gallery.

Podzimní FotoŠkoda Fest již za 10 dní
Z minulého FotoŠkoda Festu | Foto Centrum FotoŠkoda

Výhled na Prahu ze střechy obchodního domu Quadrio si budete moci užít s Jánem Ragačem a Oldou Rottem, kteří zde budou prezentovat dalekohledy Nikonu.

Ze Slovenska dorazí ambasador Nikonu Tomáš Hulík, a šéfredaktor Nikonblogu Petr Lindner, kromě toho, že si zopakuje svoji loňskou přednášku o Capture NX-D, také ukáže v praxi novou bezdrátovou technologii Nikonu – SnapBridge.

Podzimní FotoŠkoda Fest již za 10 dní

Možná přijde i…

Nedělní dopoledne vás čeká přednáška s názvem Překvapení od Nikonu. S jakou osobností ze světa fotografie se na ní potkáte, to zatím ještě nemůžeme prozradit. Slíbit ale můžeme už nyní, že to bude stát za to!

Do prvního dne podzimního FotoŠkoda Festu zbývá ještě deset dní, nicméně některé přednášky a workshopy jsou už teď obsazené. Rezervujte si proto na webu FotoŠkoda Festu včas akci, která vás zajímá.


Podrobné informace o FotoŠkoda Festu najdete na webu akce


Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *