Papírové fotografie v listopadovém vydání časopisu FotoVideo

Patříte-li mezi pravidelné čtenáře časopisu FotoVideo, jistě jste si všimli, jak se toto tištěné periodikum pozvolna odklání od technického pojetí, kdy testy fototechniky a příslušenství tvoří už jen malou část obsahu, a naopak více stran je věnováno samotné fotografii – rozhovorům a představením zajímavých autorů, nebo třeba také fotosoutěžím – snímkům fotografických nadšenců, kterých je u nás, zaplať pán Bůh, stále mnoho. Všelijakých testů najdete tisíce na internetu, ale fotografie na papíře je zkrátka něco jiného. Proto za sebe tento posun ve směrování FotoVidea vnímám jednoznačně pozitivně. Tak to má zkrátka být. 

FotoVideo 11/2019

U svých prodejců odborného tisku právě najdete listopadové vydání FotoVidea. Tentokrát vám nebudu doporučovat žádný konkrétní článek. Projděte si prosím tuto upoutávku, a kupte si ten „papír“. A v klidu, na denním světle, nikoliv v pomíjivém svitu monitoru, si jej přečtěte a pokochejte se fotografiemi. Je jich tam dobrých dost a dost :-)

FotoVideo 11/2019

Anonce – Listopadové FotoVideo je větší!

zdroj Foto Video

Čas běží a letošní předposlední vydání vašeho FotoVideo je mezi námi. Proč je větší?  Protože vám chceme alespoň občas nabídnout ještě víc a k tomu za nezměněnou cenu? Do tohoto jedenáctého vydání tohoto roku se nám podařilo shromáždit práce více než třiceti skvělých autorů a to navíc vítězné snímky předposledního kola devatenáctého ročníku soutěže Fotograf roku ani nepočítáme!

FotoVideo 11/2019

„Je to skvělé vydání!“

Ano, víme, že samochvála někdy zatraceně páchne, ale ten výraz „skvělé“ nepochází z nitra redakce. Naše dávná externí kolegyně se těsně před předáním listopadového FotoVideo zastavila na pokec v redakci (přilétla právě z Londýna a my nejsme od pražského letiště zase tak daleko…), koukla na tiskové PDF a pěla chválu o tom, kolik kvalitních článků se nám podařilo do jediného vydání „narvat“. Vypila kávu, slíbila, že zase někdy něco napíše a pošla a spěchala dál někam do Asie, za novými fotografickými výzvami.

FotoVideo 11/2019

Takže o čem je?

Když to vezmeme odzadu, tak o skvělých technických novinkách, o rozjíždějícím se dvacátém ročníku soutěže Fotograf roku a o skvělých fotkách z vyhodnoceného jedenáctého tématu jejího devatenáctého ročníku s názvem „Co vytvořila lidská ruka“, kde výrazně zabodoval Lukáš Uher a průběžné pořadí před posledním, dvanáctým tématem se nám pěkně zamíchalo! Stále ještě vede se stobodovým náskokem Otakar Metlička před Janinou Foldynovou a tak to poslední kolo bude fakt napínavé, stále ještě není rozhodnuto!

FotoVideo 11/2019

Tohle vydání je o fotografickém surrealismu, krásných fashion fotografiích, o vynikajících fotkách z cest a hlavně diskuzi nad nimi, o nádherných produktových fotkách a o rozhovorech s výbornými fotografy a inspiraci z jejich snímků. Máte se na co těšit, až si ho přinesete domů. Věříme, že si vyberete! A pozor! Máme 108 stran!

Z obsahu listopadového FotoVideo nabízíme třeba toto:

Rozhovor: Erik Johansson – Nejdříve skici
„Víte, já jsem vlastně malíř!“. 

Na cestách: Neuvěřitelný Jiří Kolbaba
„Se svými fotkami jsem stejně většinou nespokojený.“ 

Rozhovor: Eliška Sky Kyselková
„Odmalička jsem byla kreativní…“ 

FotoVideo 11/2019

Technika: Dlouho očekávaná Sony Alpha 9 II
Tak takový špičkový stroj opravdu není pro každého! 

Technika: Olympus OM-D E-M5 Mark III
Novinka střední třídy s profesionálními vlastnostmi 

Fotograf roku: Jedenácté téma se vám povedlo
Téma „Co vytvořila lidská ruka“ jste si zamilovali, že?

FotoVideo 11/2019

Celoroční předplatné časopisu FotoVideo se vyplatí!

Předplaťte si nás! Je na čase ušetřit a ještě získat praktickou a potřebnou věc. Dostanete současně výhodný dárek zdarma dle vašeho výběru. Objednávejte hned a vybírejte v časopise na stranách 96 a 97 a také elektronicky zde na webu.   

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve než se objeví ve volném prodeji a ještě k tomu ta cca 60% jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí!

Ušetříte!

FotoVideo 11/2019

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *