Nikonblog.cz přeje veselé Vánoce a skvělý rok 2014!

Čas běží neúprosným tempem, a tak není divu, že nás opět dostihl konec roku a s ním spojené vánoční radovánky, potkávání se s rodinou a přáteli, ale také stres a pomatené pobíhání po nákupních centrech.

„Jaký si to uděláš, takový to máš…“, zpívá se v písničce. Nikdo vás nenutí účastnit se předvánočního davového šílenství, nabijte raději baterku do fotoaparátu a vyražte do lesa. Při troše štěstí na správnou kombinaci vlhkosti a mrazíku můžete natrefit na podobné scenérie jako mám já za domem.

PF 2014

Nicméně tento krátký text nepíši proto, abych se pochlubil svojí tvorbou. Naopak chci vám, všem čtenářům Nikonblogu, poděkovat za přízeň, kterou jste nám věnovali, a zároveň vám popřát klidné Vánoce se spoustou dárků, které jste si přáli (hlavně ty s logem Nikon…). Silvestr si užijte zvesela a nový rok 2014? Ať je nejlepší, jaký může být!

Nikonblog.cz PF 2104

Veselé Vánoce vám přeje i Nikon – třiatřicet sekund pohyblivého přání se zvuky rolniček a závěrek fotoaparátů najdete zde.


Sdílej

3 komentáře

  1. Nevíte někdo, kdy by mohly být nějaké informace o nástupci D800 ? :) Jestli by ten nástupce byl na trhu do půl roku či až za dýl …

    Veselé Vánoce !!! ;)

  2. Doplnění: Ptal jsem se proto, protože na jednom nejmenovaném velkém e-shopu měli D800 za 58 500 Kč zaokrouhleně. A tak mě napadlo, jestli se nechystá ten nástupce D800, když D800 byla takhle levná a byl u ní napsaný nápis „výprodej“. Za tuto cenu měli poslední kus. A tak jsem ho objednal :) Když jsem se na ni kouknul v tom e-shopu po objednání znovu, byla tam už cena 64 990 Kč. Když si ji nevyzvednu do 7 dnů na pobočce, tak ji dají zpátky „do oběhu“. Takže to mám takhle „pojištěné“ a buď si jí vezmu nebo ne. Ale na 95 % si jí vezmu ;)

  3. popřát k vánovům jsem Vám už nestihl, tak apoń do nového roku hodně zdraví a pracovních úspěchů, dobré světlo a mnoho nápadů na nové články. Ruda.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *