Last minute! Nevíte si rady s dárkem pro fotografa? Darujte kurz(y) Nikon školy

„Víš, náš Jára se před nedávnem vrhl na fotografování. Je do toho úplně zažranej – pořád studuje nějaký knížky, čte recenze foťáků, furt zkouší něco fotit, a hrozně se rozčiluje, když mu to nejde. Chtěla bych mu koupit něco od focení pod stromeček. Ale já tomu rozumím jako koza petrželi…“ 

Tak nějak by mohl vypadat rozhovor dvou přítelkyň (muže samozřejmě nevyjímaje) na předvánočním posezení u kafe. A já to naprosto chápu. Kdybych měl někomu vybrat jako dárek třeba kosmetiku, tak koupím mýdlo s jelenem a Indulonu :-)

Ale máme pro vás dobrý tip! Žádný, zejména začínající fotograf, nepohrdne dobrým kurzem focení. Potká se na něm se stejně postiženými lidmi a domů si odnese spoustu znalostí a dovedností, ke kterým by se sám mnohdy jen těžko prokousával. My na Nikonblogu vám samozřejmě velmi rádi doporučíme osvědčené kurzy Nikon školy, která si za pět let svojí činnosti vysloužila renomé „často lajkované“ vzdělávací platformy.

Nikon škola – dárkový poukaz


Nikon škola nabízí jednodenní kurzy v různých městech ČR a SR pro začátečníky – nejoblíbenější klasikou je workshop Začínáme se zrcadlovkou Nikon, nebo velmi oblíbený kurz Začínáme fotografovat v ZOO.

Pokročilejší uživatelé, kteří již svoji digitální zrcadlovku nebo bezzrcadlovku dokáží zkrotit sami, určitě uvítají kurz Základy portrétní fotografie nebo Základy produktové a makrofotografie. A tak bychom mohli pokračovat dál až k nejpokročilejším, kterým jsou určené několikadenní, zpravidla víkendové workshopy nebo fotografické expedice se zkušenými lektory a fotografy. Vše najdete na webu Nikon školy.

Nikon škola – dárkový poukaz

Varianty pro všechny

Úplně to teď slyším: 
„No jo, když já popravdě ani nevím, co toho mého cvakala nejvíc baví fotit. Tak abych mu nevybral(a) kurz, který ho nebude zajímat. A navíc… co když se trefím do termínu, ve kterém pak bude mít něco důležitějšího?“ 

Nemějte žádné obavy. Je sice pravda, že dárkové poukazy Nikon školy můžete zakoupit na konkrétní kurz v konkrétním termínu, ale to je jen jedna ze dvou variant. Nejste-li si jistí zaměřením kurzu nebo termínem (nebo obojím), můžete pořídit dárkový poukaz na jednu z pěti možných hodnot od 1 490 do 3 990 Kč, přičemž šťastný příjemce si pak sám zvolí jak typ kurzu, tak i jeho datum pořádání.


Vše potřebné, včetně online objednání dárkových poukazů, najdete
na této stránce Nikon školy

 

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *