Last minute: Cestovatelský festival Kolem světa s Nikon školou

Tento víkend, v sobotu a neděli 12. a 13. března 2016, se v Národním domě na pražském Smíchově koná další z festivalů Kolem světa. Země všech kontinentů, padesát komentovaných projekcí, fotografie z nedostupných míst světa, cestovatelská setkání, zahraniční hosté. To vše a mnohem víc přináší největší cestovatelský svátek v České republice. Návštěvníkům festival vedle přednášek nabídne i exotická jídla, jedinečná vystoupení zahraničních umělců, pozve je na setkání se zajímavými osobnostmi, na interaktivní workshopy tradičních řemesel jihovýchodní Asie nebo Afriky a nabídne možnost zakoupení tradičních výrobků z Mexika, Peru, Indonésie či Nepálu a dalších exotických zemí.

Více podrobností o cestovatelském festivalu Kolem světa najdete zde.

Cestovatelský festival Kolem světa s Nikon školou

Kolem světa s Nikon školou

Kromě dalších lákadel, o nich ještě ani zdaleka nebyla řeč, nabízí festival Kolem světa také dva workshopy, pořádané pod kuratelou Nikon školy: Základy ovládání fotoaparátů a Noční fotografie a časosběry.

Máte novou digitální zrcadlovku a nevíte si s ní rady? Nebo snad už nějaký čas bojujete s některými funkcemi či nastavením fotoaparátu? Pak přijďte v sobotu 12. 3. 2016 na cestovatelský festival Kolem světa a zúčastněte se workshopu Základy ovládání fotoaparátů s lektorem Nikon školy Filipem Bartákem. Veškeré podrobnosti najdete na webu Nikon školy.

Last minute: Cestovatelský festival Kolem světa s Nikon školou

Pokud vás zajímá pořizování časosběrů a fotografie noční oblohy, měli byste den poté, v neděli 13. 3. 2016, navštívit druhý workshop Nikon školy v rámci festivalu Kolem světa – Noční fotografie a časosběry. Budou vás jím provázet odborníci na slovo vzatí: Petr Jan Juračka (rozhovor na Nikonblogu) a Richard Černohorský (nedávný rozhovor). Podrobnosti o kurzu si opět můžete přečíst na webu Nikon školy.


Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *