Katalog Nikon 1 na iPadu

iPad – „placka“ od Applu, tedy novodobý fenomén se jménem tablet, zcela oprávněně dobývá svět a jen naprostí ignoranti mají odvahu nevšímat si jeho vítězného tažení. Pokud i vy patříte mezi ty uživatele, kteří bez svého iPadu neudělají ani krok, máme pro vás dobrou zprávu. Nikon tablet iPad rozhodně nepodceňuje – důkazem je například katalog nového systému Nikon 1, ale i další aplikace. My vás samozřejmě budeme postupně informovat, nyní se krátce podívejme na zmíněný katalog Nikon 1.

Ten je k dispozici už od konce loňského října a můžete si jej na App Store – jak jinak než zcela zdarma – stáhnout ve verzi pro iPad. Co od něj můžete čekat?

O něco málo více než 300 MB velká aplikace obsahuje vskutku detailní informace o standardu Nikon 1. Graficky poněkud nudná úvodní stránka, sloužící zároveň jako obsah, je prvním a posledním zklamáním tohoto katalogu. Dál už se odvíjí poutavý příběh Nikonu 1 se spoustou interaktivních prvků – jak jinak na iPadu, že ano?

Katalog Nikon 1 na iPadu

Kromě detailních informací o samotném systému se zde samozřejmě dozvíte také vzájemné odlišnosti a přesné specifikace prvních dvou modelů Nikon 1 J1 a V1, ale také všech dosud dostupných objektivů a dalšího příslušenství.

Katalog Nikon 1 na iPadu

Klíčové funkce, jako Inteligentní výběr snímku, Pohyblivá momentka, Full HD video a další, jsou v této aplikaci prezentovány s maximálním využitím multimediálních schopností iPadu. Jediné, co by snad některému našinci mohlo vadit, je angličtina jako jediný jazyk prezentace.

Další ukázky z aplikace Nikon 1 pro iPad

Nebyly nalezeny žádné obrázky


Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *