JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu a Cashback – dva termíny, které byste neměli propásnout!

Zítra kalendář ukáže datum 31. ledna 2018 a Nikoňáci s ním mají spojené dvě uzávěrky či chcete-li deadliny. Jednak končí lednové kolo soutěže JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu. Téma je poměrně široké – Rodinná fotografie. Nevěřím, že existuje fotograf, který by neměl celou složku s rodinnými snímky. Takže vy, kteří jste ještě do naší skupiny na Flickru svoje fotografie neposlali, máte stále ještě čas do zítřejší půlnoci.

Nezapomeňte fotografie označit tagem nikonblog012018. Cenou pro autora/autorku nejlepšího snímku je externí USB čtečka paměťových karet. A také je to samozřejmě krok k celkové výhře, na kterou si sice ještě počkáme, nicméně poukaz na nákup fototechniky Nikon v hodnotě 30 000 Kč je takříkajíc „na stole“.

A jako obvykle se můžete inspirovat několika ukázkami vašich kolegů, kteří již svoje fotografie do lednového kola soutěže JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu poslali.

Walk

Deti na voze

DSC_0901_2

Nechybí vám něco?

Fotografická výbava není skoro nikdy úplná, to ví každý, kdo tomuto koníčku nebo profesi podlehl. Chystáte-li se na nákup některého objektivu nebo těla, měli byste vědět, že ještě do konce ledna platí Zimní cashback Nikonu. Veškeré podrobnosti najdete v tomto článku. Neváhejte!

Zimní cashback Nikonu 2017


Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *