Jak se vám fotilo s Robertem Vanem? Výstava snímků absolventů workshopů v Nikon Photo Gallery se otevírá!

V Nikon Photo Gallery na pražském Újezdě se v období od 20. března do 27. dubna 2014 uskuteční jedinečná výstava aktů, které vznikly v rámci workshopů ARTP/NIKON pod vedením světoznámého fotografa Roberta Vana. Na výstavě se představí 48 autorů, kteří se Vanových workshopů účastnili od září 2013 do ledna 2014. Generálním partnerem celého projektu je Nikon spol. s r.o.

Workshopy byly určeny především pro začínající fotografy, kteří se zde učili, jaký si vybrat vhodný fotoaparát, jak správně pracovat se světlem a především, jak komunikovat s modelkou či modelem, aby výsledná fotografie byla perfektní. Modelem stály jak ženy, tak muži, takže si každý mohl vyzkoušet fotografování obou variant. Ostatně o workshopech Roberta Vana jsme vás na Nikonblogu informovali již před časem.

Výstava ARTP/NIKON v Nikon Photo Gallery
Foto Nikolay Essence

„To, že jsem mohl předat své zkušenosti tolika mladým lidem a alespoň trochu jim pomoci v začátcích fotografování, bylo pro mě velkým zážitkem a nenahraditelnou zkušeností. S každým dalším workshopem přicházeli noví lidé, plní nadšení, a právě to mi stále dodávalo energii,“ vysvětluje Robert Vano.

Na výstavě také poznáte tři nejlepší fotografie, jejichž autoři získají hodnotné ceny od společnosti Nikon. Vítěze určí odborná porota ve složení Robert Vano, Kateřina Krabatschová (ředitelka Nikon Photo Gallery) a Stanislav Pokorný (fotograf, prezident Asociace profesionálních fotografů ČR a předseda správní rady APF ČR).

Vítězné fotografie budou na vernisáži vydraženy a výtěžek poputuje na pomoc Klubu přátel dětí dětských domovů.


Kde

Nikon Photo Gallery, Újezd 19, Praha 1 – Malá Strana

Otevřeno:
Úterý–neděle: 12–19 hodin
Vstup zdarma

Kdy

do 27. 4. 2014


Ukázka prací absolventů workshopů ARTP/NIKON

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *