Fotografujte svatby profesionálně – naučíme vás to na workshopu Nikon školy

Však to znáte sami – přijde za vámi kamarád, známý či příbuzný se slovy: „Ty máš dobrý foťák, já se za měsíc žením, nechceš mi vyfotit svatbu?“ Avšak jít fotografovat svatbu jen tak bez jakékoliv přípravy a jakýchkoli zkušeností, to není dobrá cesta. A většinou ani dobře nekončí. Fotografování svateb je totiž náročný žánr – spojuje v sobě jak reportáž a portrétní fotografii, tak makro a často také krajinu, ať už městskou či přírodní scenérie. Samotná svatba má jisté zákonitosti, postupy, zvyky a obyčeje, nehledě na to, že se spousta důležitého dění odehrává již před obřadem či veselicí. Fotograf musí být připraven, musí přesně vědět, „do čeho jde“.

Fotografujte svatby profesionálně – workshop Nikon školy
Ze svatebního workshopu Jiřího Tvaroha

Fotografování svateb, to je odbornost, které se můžete naučit na workshopu Nikon školy díky profesionálovi na slovo vzatému – Jiřímu Tvarohovi. Ten vám na dvoudenním kurzu v termínu 1. až 2. října 2015 odhalí zákonitosti, pravidla, ale i záludnosti a taje focení tak důležitého obřadu, kterým svatba v životě ženicha a nevěsty – ale také jejich rodin a svatebních hostů – bezesporu je.

Workshop je určen pro malou skupinu nejvýše osmi účastníků – to proto, aby se lektor mohl individuálně věnovat každému frekventantovi. Neočekávejte však suché povídání v „lavicích“. Na kurzu proběhne simulovaná svatba zahrnující nejdůležitějších okamžiky obřadu i následných oslav. „Nevěsta“ a „ženich“ – profesionální modelové – už se na akci velmi těší a těší se samozřejmě také na vaše fotoaparáty, které rozhodně nebudou zahálet. Vše si vyzkoušíte v praxi, pouze onen sňatek jaksi nebude právoplatný…

Fotografujte svatby profesionálně – workshop Nikon školy
Foto Jiří Tvaroh

Jiří Tvaroh vám také coby inspiraci ukáže něco z vlastní tvorby, jejíž význam již už dávno přesáhl hranice České republiky. Na workshopu dostanete také ryze praktické rady – jak se prezentovat, jak získat klienty, řeč bude ale také například o stanovení honoráře za fotografování svatby. Nebude chybět ani hodnocení snímků účastníků a malá soutěž na závěr.

Fotografujte svatby profesionálně – workshop Nikon školy
Foto Jiří Tvaroh

Kdy

1.–2. 10. 2015

Kde

1. 10. – Nikon Photo Gallery
2. 10. – Park Hotel Popovičky

Cena

7 490 Kč

Podrobné informace o kurzu najdete na webu Nikon školy

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.