ePhotoDay již tuto sobotu v Bratislavě

Známý slovenský fotografický web ephoto.sk pořádá v sobotu zajímavou akci – ePhotoDay s CSC fotoaparáty. V DK Ružinov v Bratislavě se tak budete moci seznámit s mnoha „nezrcadlovkami“, mezi kterými samozřejmě nebude chybět ani kompletní portfolio strojů třídy Nikon 1.

ePhotoDay – Nikon 1

Jak je tomu u podobných akcí zvykem, nepůjde jen o prezentaci fototechniky, byť i ta je samozřejmostí. Můžete se těšit také na řadu přednášek a workshopů, fotoaparáty si budete moci osahat, vyzkoušet si focení s nimi a pořízené snímky si rovnou na místě vytisknout…

Čekají vás ale také zajímavé „mimooborové“ přednášky, jako například Použití iPadu jako náhrada za notebook v terénu od Juraje Redekyho nebo cestopisné povídání Karola Srnce o focení s CSC v Chorvatsku a Toskánsku.

Nás samozřejmě zajímá nejvíce Nikon 1, takže vybíráme z programu:

Celý den, tedy od 10:00 do 18:00 hod bude na stánku Nikonu probíhat prezentace Nikonu 1 a „nikoňáckých“ novinek.

Školitel Nikonu Filip Barták představí od 13:50 do 14:35 hodin unikátní funkce Nikonu 1 a proběhne také ukázka focení pohyblivých scén během vystoupení žongléra.

Žongléra najdete také u stánku Nikonu mezi 11:30–12:30 hod a 15:00–16:00 hod, přičemž si zde pod odborným dohledem Filipa Bartáka budete moci vyzkoušet focení s Nikonem 1.

ePhotoDay – Nikon 1
Foto Karol Srnec

Na ePhotoDay se není třeba registrovat, nicméně kapacita je omezená, takže kdo dřív přijde… Shrňme si tedy důležitá fakta:

Termín: 15. listopadu 2014

Čas: od 10:00 hod do cca 18:00 hod

Místo konání: DK Ružinov, Bratislava (malý kinosál)

Vstupné: zdarma

Další informace k akci najdete na webu ephoto.sk
ePhotoDay – Nikon 1
Foto Karol Srnec

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *