Chystá se: Profesionální čtyřstovka pro Zetka – Nikkor Z 400 mm f/2,8 TC VR S

Tisková zpráva

Amsterdam, Nizozemsko, 28. října 2021: Společnost Nikon s potěšením oznamuje vývoj superteleobjektivu s pevnou ohniskovou vzdáleností NIKKOR Z 400 mm f/2,8 TC VR S s vestavěným telekonvertorem 1,4× pro fotoaparáty mirrorless formátu Nikon FX, které využívají upevňovací bajonet Nikon Z.

Nikkor Z 400 mm f/2,8 TC VR S (vzhled skutečného výrobku se může od výše uvedeného obrázku lišit)
Nikkor Z 400 mm f/2,8 TC VR S (vzhled skutečného výrobku se může od výše uvedeného obrázku lišit)

NIKKOR Z 400 mm f/2,8 TC VR S, první superteleobjektiv NIKKOR Z s pevnou ohniskovou vzdáleností, patří do řady S objektivů NIKKOR Z, která se vyznačuje špičkovou optikou výkonností. Objektiv NIKKOR Z 400 mm f/2,8 TC VR S slibuje přirozeně působící snímky výjimečné kvality s vynikající reprodukcí neostrých míst obrazu (bokeh) a vysokým rozlišením. 

Objektiv je vybaven vestavěným telekonvertorem 1,4× a novými optickými vrstvami, které poskytují nejvyšší antireflexní účinnost v historii značky NIKKOR. Díky vynikající operativnosti a konstrukci podporující záznam videa nabízí objektiv NIKKOR Z 400 mm f/2,8 TC VR S vše potřebné pro vyjádření veškerých tvůrčích záměrů profesionálních fotografů. 

Nikon i nadále pokračuje v úsilí o posouvání hranic optické výkonnosti a plní potřeby uživatelů, a přispívá tak k rozvoji fotografické kultury s cílem rozšiřovat možnosti tvůrčího vyjádření.

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *