Chvála flanérství v novém časopisu FOTO č. 32

„Žijte FOTOgrafií s časopisem FOTO.“ To je titulek šesté strany nového vydání časopisu, jež, jak se na téže straně píše dál „…je revue-artefakt, který si čtenář založí do knihovny a ke kterému bude mít chuť se vracet. Tak jako k dobré knize, tak jako k dobré fotografii.“ A já nemám jediný důvod s těmito slovy nesouhlasit. Časopis FOTO je totiž ojedinělým fotografickým titulem na našem trhu, který v sobě snoubí skvělý obsah spolu s vycizelovanou grafikou, layoutem i typografií – to vše v luxusním polygrafickém zpracování.

Časopis FOTO č. 32

Co můžete očekávat v novém vydání časopisu FOTO s číslem 32? Mě nejvíce zaujal dvojrozhovor s názvem Lidi, stal se zázrak!, v němž Petr Toman zpovídá držitele ocenění World Press Photo Romana Vondrouše (rozhovor s ním můžete číst také na Nikonblogu zde) a Michaela Hankeho. Ten v závěru rozhovoru říká: „Nikdy není pozdě začít. Foťte doma to, co znáte a do čeho jste schopni otisknout kus sebe.“ Tesat do kamene, říkám já…

Časopis FOTO č. 32

Časopis FOTO č. 32 má podtitul Chvála flanérství (z francouzského flâner – bloumat). K fotografickému bloumání světem se pak vážou dva výborné články – Drcení oliv o projektu metropoLIVES Jiřího Havrdy, a Metropolight Davida Gaberleho. Určitě si nenechte ujít také bruntálskou Venuši Jindřicha Štreita nebo článek o významném fotografu předválečné avantgardy, Alexandru Hackenschmiedovi.

Časopis FOTO č. 32

Něco navíc

Časopis FOTO také nově přichází se svým FOTOklubem, který zajišťuje předplatitelům zajímavé bonusy. Zde je jejich přehled:

5 VYDÁNÍ ČASOPISU POHODLNĚ AŽ DO SCHRÁNKY
S předplatným ušetříte celkem 564 Kč oproti běžnému nákupu (5 běžných vydání + 1 FOTOspeciál) a zároveň můžete využít řadu výhod s klubovou kartou. Cena za jedno číslo v předplatném 165 Kč, v přímém prodeji 259 Kč. Na každém vydání ušetříte 94 Kč.

PLUS ZDARMA FOTOSPECIÁL
Předplatitelé získávají zdarma „šesté“ klubové vydání časopisu vyrobené v limitované edici.

KLUBOVÁ CENA NA PRINTY EDICE FOTO
Fotografické tisky na kvalitním archivním papíře od renomovaných fotografů za speciální cenu.

FOTOGRAFICKÉ PUBLIKACE S 20% SLEVOU
Předplatitelé mají slevu 20 % na nákup fotografických knih z nakladatelství KANT v našem e-shopu.

DÁRKOVÉ POUKAZY V HODNOTĚ 1 000 KČ
Předplatitelé dostávají poukazy od našich partnerů: 500 Kč na fotoslužby (Centrum FotoŠkoda) a 500 Kč na fotoknihy (SaalDigital).

ZLATÁ KARTA CENTRA FOTOŠKODA
Zákaznická karta do Centra FotoŠkoda, se kterou získáte slevu 10 % na fotoslužby a 3 % na nákup techniky. Kartu lze používat i při online nákupech v e-shopu.

VSTUP NA VÝSTAVY ZDARMA
V rámci předplatného získáváte s naší novou klubovou kartou vstup zdarma na výstavy do Leica Gallery Prague, Moravské galerie v Brně, Czech Photo Centre a Centra současného umění DOX. Seznam galerií budeme dále rozšiřovat.

VOLNÝ VSTUP NA FOTOBESEDY
Potkejte se osobně s úspěšnými fotografy a inspirujte se jejich příběhy. Vstup na FOTObesedy pořádané redakcí časopisu máte během předplatného zdarma. Stačí mít u sebe kartu FOTOklubu.

DVĚ LIBOVOLNÁ STARŠÍ VYDÁNÍ ČASOPISU
K prodloužení i novému předplatnému si můžete vybrat dvě libovolná čísla, která vám chybí, nebo jimi chcete obdarovat přátele.


Předplatné časopisu FOTO objednávejte online zde

Ukázky z časopisu FOTO č. 32

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *