Blízká setkání Petra Slavíka v Nikon Photo Gallery

Blízká setkání Petra Slavíka, to jsou mnohdy doslova pohledy z očí do očí s divokými zvířaty na celé planetě. Tento ambasador Nikonu jezdí s batohem plným fototechniky do tropických deštných pralesů, na zamrzlé pláně Arktidy nebo do hustých lesů Minnesoty… Jako fotograf přírody ví, že ta obdaruje hlavně trpělivé a pokorné pozorovatele. A tak je stále na cestě za jejími mizejícími panenskými krásami a za vymírajícími nebo dosud málo prozkoumanými živočišnými druhy.

Blízká setkání Petra Slavíka v Nikon Photo Gallery

Za své fotografie získal Petr Slavík řadu mezinárodních cen, mezi které patří i Photographer of the Year 2011 nebo zlatá medaile v soutěži Trierenberg Super Circuit. Je autorem publikace Divoká srdce věnované tvorům chovaným v zajetí a spoluautorem knihy Divoká planeta. Podílí se na charitativních projektech spojených s ochranou přírody. Pravidelně publikuje v magazínech zaměřených na fotografii, přírodu a cestování.

Má za sebou řadu autorských výstav a… od tohoto čtvrtka si jeho fotografie můžete prohlédnout v pražské Nikon Photo Gallery. Věřte tomu, že zážitek z velkoformátových tisků prohlížení fotografií na monitoru ani zdaleka nenahradí!

Blízká setkání Petra Slavíka v Nikon Photo Gallery
Foto Petr Slavík

Kde

Nikon Photo Gallery, Újezd 19, Praha 1 – Malá Strana

Otevřeno:
Úterý–neděle: 12–19 hodin
Vstup zdarma

Kdy

od 8. 6. do 16. 7. 2017


Fotografie Petra Slavíka

Sdílej

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *