Barvité a rozmanité. Červnové FotoVideo stále u vašich prodejců

Jestliže existuje jediné slovo, kterým by se dal poměrně velmi přesně charakterizovat obsah červnového vydání časopisu FotoVideo, pak je to… pestrost. Z nezvykle strohé obálky na vás sice kouká jenom zelená žába s titulkem o makru, jakožto populárním žánru, a druhou upoutávkou na investiční foťáky z bazaru, obsah časopisu však rozhodně není monotématický. Naopak. Uvnitř najdete pestrý pelmel, ať už se jedná o fotografické žánry nebo publicistické formáty. 

Osobně mám rád jak víceméně monotématicky založená čísla, tak i tyto „všehochutě“. A myslím, že zrovna teď, před létem, je taková rozmanitost obsahu zcela na místě. Pro nastávající tak trochu lenošný čas máte na výběr, čím se budete se svým fotoaparátem bavit. Nikdo vám nic nevnucuje, dveře inspirace jsou otevřené dokořán…

FotoVideo 06/2021

Anonce: Zvolte si půvaby červnového FotoVidea

Zdroj: FotoVideo

Je určitě zajímavé, bavit se o lákavých půvabech v souvislosti s šestým vydáním tohoto roku, že? Našich 100 červnových stránek je každopádně méně reportážních (až na jednu výjimku v inspirativní části) a naopak přináší daleko více přirozené krásy. Ať už je to krása ženská či přírodní (i když obě by vlastně měly být přírodní). Všem našim věrným a pracovitým čtenářům a soutěžícím Fotografa roku chceme tímto vydáním zpříjemnit jejich už téměř letní focení a natáčení videa. Zasloužíte si to po té dlouhé době temna!  

FotoVideo 06/2021

Je už téměř léto, a tak jsme i s tímto vydáním hodně mezi květinami a ženami. Zasloužili se o to významní autoři jako Jan Stria, Nikola Elefant, Radek Kalhous, Filip Hrebenda, František Dostál, ale také Vít Hassan a známý street fotograf Kevin V Ton. Děkujeme jim a dalším za skvělou spolupráci při přípravě a těšíme se, že se vám naše společná práce bude líbit. 

Nechybí dvě nové rubriky a v trochu nezvyklém úvodníku se šéfredaktor rozplývá i tuhne Nad dopisy čtenářů….

Mimochodem! Vidíme, že si všímáte našich QR kódů, které výrazně rozšiřují zážitky s naším časopisem a píšete si o další videa tak, abyste si je mohli snímat čtečkou na vašem chytrém telefonu. Budou určitě! 

FotoVideo 06/2021

Fotograf roku má aktuální téma: Příroda ve městě

Projděme se po městě a zachyťme otisky a krásu matičky přírody. Parky mají svá kouzelná zákoutí, strom na náměstí majestátně odolává sevření urbanistiky. Alej v ulici poskytuje milosrdný stín a příroda se dere do města sama o sobě i bez lidského přičinění. Foťte a vkládejte své příspěvky na toto téma do soutěže Fotograf roku průběžně a kdykoli a nejpozději do 27. 6. 2021 na našem webu.

Speciální téma Fotografa roku: Makro – vyhraj objektiv Laowa

Aktuálně je v nabídce na našem trhu již 7 různých makroobjektivů Laowa. I proto se tato významná značka stala partnerem speciální kategorie, do níž můžete vkládat své makrofotografie. Makro je nádherný fotografický žánr plný úžasných překvapení. Čím překvapí naši soutěžící? Vítěz: získá možnost nákupu makroobjektivu Laowa a příslušenství dle vlastního výběru v celkové hodnotě 17 000 Kč. Své snímky vkládejte sem.

FotoVideo 06/2021

Vybírejte z aktuálního čísla:

Rozhovor: Nikola Elefant
K módní fotografii jsem se dostala později 

Rozhovor: Vít Hassan
Novinář a fotograf demonstrací na volné noze…

Recenze knihy: František Dostál
Nádraží Braník aneb vlak do stanice touha 

Praxe: Filip Hrebenda také na Islandu
Co si vzít s sebou a jak fotit v této žhavé destinaci? 

FotoVideo 06/2021

Praxe: Analogová škola investiční?
Vyberete si specialitu nebo investiční kousek? 

Praxe: Jan Stria makro fotil a testoval
Jak to jde s Canonem 100 mm f/2.8L RF nebo EF? 

Technika: Laowa Argus 33 mm f/0,95 CF APO
Jaká je tato překvapivá a vysoce světelná novinka?

Fotograf roku: Život se zvířaty
Toto téma ihned po otevření nalákalo hodně kreativních a zkušených autorů. Jak jste dopadli vy?

FotoVideo 06/2021

Pozor, máme nový dárek plný poezie k vašemu předplatnému, vyberte si ho! Už jste si objednali vaše FotoVideo až domů! Je to stejně jednoduché, jako v jiných e-shopech!

K celoročnímu předplatnému časopisu FotoVideo prostě dárky odjakživa patří. Udělejte si radost (a také vašim blízkým?) na dalších dvanáct měsíců! S naším předplatným opravdu ušetříte. Vybírejte dle chuti, ale rychle, dárků je dost, ale některé jen v omezeném množství! 

Předplaťte si nás natrvalo, nebo si vyzkoušejte, zda nás chcete odebírat po jednom či dvou či třech či šesti či dvanácti výtiscích. Jak se vám to bude líbit. Ale s delší dobou předplatného výrazně klesá jeho cena a dárek je zdarma k novému, celoročnímu předplatnému. Vybírejte si na našem webu.

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji na stáncích a v prodejnách, a ještě k tomu levněji za cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! Šetříte tak své peníze a ještě vyděláte.

FotoVideo 06/2021

Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *