Backstage, aneb testováním ku zdraví

Tak, jako objížděl na svém motocyklu značky Laurin&Klement správce pivovaru Francin v nezapomenutelném díle Bohumila Hrabala Postřižiny, aby kontroloval kvalitu piva v hospodách, objíždím i já Brno a přilehlé okolí na svém skládacím kole značky Brompton, abych otestoval kvalitu fotoaparátů Nikon.

Brompton a Nikon

Dnes jsem se vydal zjistit rozdíly mezi Nikony D800 a D800E co do podání nejjemnějších detailů. Polstrovaný fotobatoh tedy zajistil přepravu obou těl a jednoho objektivu AF-S Nikkor 24–70 mm F2,8G ED (test je třeba dělat na shodném skle), karbonový stativ ukryla přední brašna Bromptona.

Brompton a Nikon

Srovnávací test obou těl i s patřičnou fotodokumentací vydáme v pondělí 16. dubna, zachovejte nám, prosím, přízeň!


Sdílej

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jeden komentář

  1. Měl jsem tuhle D800vku těsně před Vámi,myslím že ji Fanda z Nikonu vezl pak rovnou k Vám.Doufám,že jste si ji užil stejně jako já. Byl to zážitek,na který se ale rychle zvyká. Těším se na výsledky testu.
    Pavel

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše oznámení o ochraně soukromí se změnilo

Zlepšujeme naši správu uživatelských údajů v rámci Evropy. Od této chvíle budou naše e-maily odesílány a údaje zákazníků ukládány a spravovány centrálně společností Nikon Europe BV v Nizozemsku. Tato změna nám umožní spravovat údaje zákazníků účinněji a bezpečněji.

Aktualizovanou verzi oznámení o ochraně soukromí si můžete přečíst zde.

Den s Nikonem
Nikon škola
Nikon servis CZ
Nikon servis SK