3 dny do konce 3. kola soutěže JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu!

Do „deadlinu“ březnového kola naší soutěže JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu sice zbývají spolu s dneškem, kdy vychází tato upoutávka, dny čtyři, výjimečně si ale dovolím z těchto počtů vynechat pátek. Významný den, kdy si celý křesťanský svět připomíná ukřižování Ježíše Krista. A protože je od roku 2016 Velký pátek také státním svátkem, je tento den velmi příjemný i pro nevěřící obyvatele naší malé krásné vlasti. Tak jsem si jej tedy dovolil v titulku ze zbývajících dní do uzávěrky březnového kola vypustit.

Nic to ale nemění na tom, že už jen do sobotní půlnoci máte možnost posílat do skupiny JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu na Flickru svoje fotografie na téma… street foto. Vítěz březnového klání obdrží od společnosti Nikon stylový žlutý outdoorový batoh a důležitý bonus navíc – právo postupu do nejužšího výběru o hlavní cenu – poukaz na fototechniku značky Nikon v hodnotě 30 000 Kč. Jedinou podmínkou je označení fotografie (nebo i více snímků na téma street foto) tagem nikonblog032018. Tak do toho!

Abych vás ještě více nalákal, jako obvykle publikuji několik fotografií autorů, kteří už svoje snímky do soutěže poslali. Tentokrát jsem vybral tři „psí Erwittovky“. Ano, významný dokumentarista Elliott Erwitt velmi rád na svých ikonických streetových fotografiích zobrazoval právě psy. Často i s torzy jejich pánů a paniček :-)

Z ktorej strany?

Dog

Budapest King | Foto Michaela Klanicová
Budapest King | Foto Michaela Klanicová

Sdílej

7 komentáře

  1. Nemám přístup k vložení fotografií do do březnové soutěže Street foto. Jak se tam dostat?

    1. Já se opakovaně pokouším na flickr registrovat a přihlásit, ale přes různé prohlížče, mobil i PC se mi to prostě nedaří. Nejde i jiná možnost?

  2. Domnívám se, že bude nějaká (věřím, že dočasná) chyba samotného Flickru. Já sám dělám jen na Macu a funguje to bezvadně. Možná bych to ještě zkusil z jiného prohlížeče…

  3. soutěží zde na nikonblogu se neúčastním, protože je potřeba mít ten flicker a ne jen že jsem nikdy nepochopil jak se na něj dostat a přihlásit, ale je to další vynucená útrpná aplikace po FB a Instagramu a to je fakt už na mě moc. škoda..

    1. Náhodou flickr.com má oproti jiným soc.sítím typu FB, Instagram apod. několik, pro fotografy, podstatných výhod. Např. je zde k dispozici úložný prostor 1 TB a hlavně fotografie jdou uložit nekomprimované a v plném rozlišení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *