3 + 10 tipů ze slovenského Nikonblogu

Abyste si hned na začátku roku trochu oživili slovenštinu, přinášíme vám opět po nějakém čase upoutávku na zajímavé články z našeho bratrského Nikonblog.sk. A půjdeme rovnou na věc: Julo Kotus, šéfredaktor slovenského Nikonblogu nedávno cestoval na Srí Lanku, aby měl s sebou kromě jiných skel také objektiv AF-S Nikkor 24–120 mm f/4G ED VR. Pojmenoval jej Cestovateľský objektív číslo 1. O jeho zkušenostech čtete v tomto článku, doplněném samozřejmě spoustou fotografií z této pro nás exotické destinace.

Cestovateľský objektív číslo 1. Nikkor AF-S 24-120mm f/4 G ED VR

Článek ze Srí Lanky sice není klasickým testem objektivu AF-S Nikkor 24–120 mm f/4G ED VR, nicméně ani o ten na slovenském Nikonblogu nepřijdete. Podrobnější zkoumání tohoto univerzálního zoomu pro FX formát najdete v samostatném starším článku zde.

AF-S Nikkor 24–120 mm f/4G ED VR

V loňském roce jsme slavili 100. výročí založení společnosti Nikon, a protože jsme teprve na začátku roku nového, není vůbec od věci se k němu vrátit. Vaší pozornosti doporučuji článek Legendárne Nikon snímky, ve kterém se můžete inspirovat fotografiemi těch největších světových fotografických es, od Nicka Uta až po Steve McCurryho či Franse Lantinga.

Legendárne Nikon snímky

Deset nejčtenějších

Tři v titulku slibované články máme za sebou, zbývá tudíž ještě těch dalších deset. Odkazy na ně ale nehledejte tady, nýbrž v souhrnném článku TOP 10 v roku 2017, v němž Julo Kotus představuje desítku nejčtenějších článků slovenského Nikonblogu za minulý rok. A je to čtení velmi zajímavé!

Nikonblog.sk – TOP 10 v roku 2017


Sdílej

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *