Petr Jan Juračka: Ze života fotografa na Mall.tv. Knihu nevyjímaje…

Už více než patnáct let nemám televizi. Myslím tu klasickou bednu s terestriálním nebo satelitním příjmem signálu. I když se mě občas někdo zeptá, jak bez toho můžu žít, většina lidí to chápe. Bez televize se dá žít úplně v pohodě. Navíc doba se změnila, televize se stěhuje na internet a ten, coby tvůrce online obsahu, samozřejmě mám :-)

Poměrně nedávno vznikla internetová televize Mall.tv, tak jsem se jednoho dne přemluvil a kouknul se tam. A koho nevidím? Ambasadora Nikonu Petra Jana Juračku a jeho seriál Ze života fotografa. Zhruba šesti až desetiminutová videa tohoto vpravdě renesančního člověka o focení v zoologické zahradě, o makrofotografii, o cestě do Nepálu nebo třeba také o létání a focení dronem.

Petr Jan Juračka: Ze života fotografa na Mall.tv

Ke dni vydání tohoto článku můžete zhlédnout prozatím šest dílů. Tvůrci seriálu Ze života fotografa ale slibují každou středu novou epizodu – takže už zítra se můžete těšit na nový a po něm na následující díly. Než se ale pustíte do koukání, podívejte se ještě na čtyřicetiminutový profil Petra Jana Juračky. Zvláště pokud jste se s Petrovým příběhem ještě nesetkali, patrně budete těžko věřit, co tenhle člověk dokáže všechno stihnout :-)

Od videa k papíru. Vlastně obráceně

Mimochodem, určitě to víte, ale pro jistotu: Videoseriálu Ze života fotografa předcházela stejnojmenná kniha, kterou Petrovi vydalo nakladatelství First class Publishing. Objednávejte zde.

Petr Jan Juračka: Ze života fotografa


Sdílej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *